kanca.com.tr | KANCA
3.12.2010   
KANCA A.Ş., METAL SEKTÖRÜNDE TOFAŞ'IN 2010 YAN SANAYİ KALİTE ÖDÜLÜNÜ ALDI
Kanca A.Ş., TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. tarafından Kalite Ödülü ile onurlandırıldı. Kanca A.Ş. Genel Müdürü Alper KANCA'ya ödülünü TOFAŞ CEO'su Ali Pandır verdi.

6. Tofaş Yan Sanayi Kalite Ödül Töreni, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Otomotiv Teknik ve Meslek Lisesinde gerçekleştirildi. Tedarikçilerini ağırlayan TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş., TOFAŞ'ın ileriye yönelik çalışmaları konusunda tedarikçilerini bilgilendirdi. "Birlikte daha ileriye'' felsefesini teşvik etmek için 6 yıldır geleneksel hale gelen "TOFAŞ Yan Sanayi Kalite Ödülleri" de sahiplerine verildi.

Törende konuşan TOFAŞ CEO'su Ali Pandır, 400 bine ulaşan üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük otomotiv üreticisi olmasında en önemli desteği, tedarikçilerden gördüklerini belirtmiştir. 2010 yılının ticari aracı seçilen yeni doblo lansmanını gerçekleştirerek yeni bir başarıya imza attıklarına dikkati çeken Pandır, gelecek yıllarda üretim adetlerini yükseltme hedeflerini sürdüreceklerini kaydetti.

Törende, TOFAŞ Satınalma Direktörü Yüksel Öztürk, FIAT Grup Satınalma Başkanı Gianni CODA, Kalite Direktörü Erdal ŞİMŞEK de tedarikçilerden beklentilerini dile getirdi.

Ödül Yönetim Komitesi tarafından 2009 yılındaki kalite, lojistik, maliyet, işbirliği konularında gösterdikleri üstün performans nedeni ile ödüle layık görülen yan sanayi kuruluşlarına verildi. Metal dalında ödüle hak kazanan Kanca A.Ş. adına ödülü, Kanca A.Ş Genel Müdürü Alper Kanca Aldı.

Fotoğraftakiler soldan sağa :
Gianni CODA - FIAT GRUP SATINALMA BAŞKANI
Ali PANDIR - TOFAŞ CEO
Alper KANCA - KANCA A.Ş. GENEL MÜDÜR
Yüksel ÖZTÜRK - TOFAŞ SATINALMA DİREKTÖRÜ
Erdal ŞİMŞEK - TOFAŞ KALİTE DİREKTÖRÜ
KANCA: KANCA A.Ş., METAL SEKTÖRÜNDE TOFAŞ'IN 2010 YAN SANAYİ KALİTE ÖDÜLÜNÜ ALDI