Türkçe English Deutsch
kanca.com.tr | KANCA

ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRETİM SÜREÇLERİ
KALİTE
REFERANSLAR
İNSAN KAYNAKLARI
HABERLER
DÜNYADA KANCA
FAYDALI LİNKLER
DOSYA İNDİR
kanca.com.tr
kanca.com.tr
kanca.com.tr
kanca.com.tr
kanca.com.tr
 
 
 
kanca.com.tr
ULAŞIM

ULAŞIMToplu Taşıma

Gebzeden gelirken, Gebze-Harem minibüslerine binerek Çayırova Mc Donalds durağında inip ( diğer bir adıyla Yeni mahalle taksi durağı), TOSB a (Taysad Organize Sanayi Bölgesi) gelen 561 ve 562 numaralı Belediye otobüsleri ile TOSB a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden otobüs saatlerine ulaşabilirsiniz:

http://kocaeli.bel.tr/OtobusSaatleri.aspx?HatKodu=561

http://kocaeli.bel.tr/OtobusSaatleri.aspx?HatKodu=562

*561 numaralı belediye otobüsü TOSB içerisine, 562 numaralı belediye otobüsü ise Şekerpınar köy içerisine gelmektedir.

**561 numaralı otobüsü kullandığınız taktirde linkte yer alan Yeni Mahalle Taksi durağı diye geçen "Fatih Kalkış Saatleri" bölümüne bakarak TOSB içerisine ulaşabilirsiniz.

**562 numaralı otobüsü kullandığınız taktirde ise son durak Şekerpınar köy içerisinde inip, 10 dk lık yürüme mesafesiyle TOSB a ulaşabilir veya Şekerpınar Merkez Camisinin karşısında bulunan Şekerpınar Taksi Durağına gelerek taksi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

İstanbuldan gelirken, Metro son durağı olan Kartal istasyonunda inerek yolun karşısına geçtiğinizde, Çayırova ya gelen Gebze-Harem minibüslerine binerek Çayırova Mc donalds (yenimahalle taksi durağı) durağında inip TOSB a (Taysad Organize Sanayi Bölgesi) gelen 561 ve 562 nolu otobüslere binebilirsiniz.

İzmitten gelirken, İzmit-Çayırova istikametinde faaliyet gösteren Gebze koop. Firması Tem otoyolunu kullanmaktadır.İzmitten (ilk durak-izmit otogar) Gebze Koop. Firmasının 401 numaralı otobüs hattına bindiğinizde Çayırova Mc donalds (yenimhalle taksi durağı) durağında inerek TOSB ve Şekerpınar köy içerisine gelen *561 ve 562 nolu otobüslere binebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten 401 numaralı Gebze koop. Hattının kalkış saatlerini öğrenebilirsiniz:

http://kocaeli.bel.tr/OtobusSaatleri.aspx?HatKodu=401

*561 ve 562 nolu belediye otobüsleri ile ilgili güzergah ve saat bilgileri için yukarıda yer alan Gebze den firmamıza yapılan yol tarifi bölümüne bakabilirsiniz.

Özel Araç ile Ulaşım

İstanbuldan Tem Otoyolu ile ulaşım

Şekerpınar-Çayırova sapağından çıkılır. Gişeler geçildikten 200m sonra köprülü kavşağın ikinci çıkışından girerek, ilk ışıklardan sola dönülür.Yaklaşık 1 km sonra Doğuş Otomotiv'i geçince karşınıza gelen TOSB tabelasından sağa girilir.TOSB güvenliği geçtikten sonra dönerli kavşaktan soldan yukarı 400m çıkılır.Firmamız TOSB Merkez Binasının karşısında yer almaktadır.

Detaylı Kroki için;

http://www.kanca.com.tr/images/banner/ContactMap_buyuk.jpg

İstanbuldan E-5 Karayolu ile ulaşım

E-5 Karayolu Ankara istikametinde Bayramoğlu-Darıca tabelasını geçtikten sonra karşınıza gelen Yenimahalle-İstanbul-Ankara tabelasından sağa dönülür.5 km ilerledikten sonra otobandan önce son çıkış olan Şekerpınar / Gebze Organize Sanayi Bölgeleri tabelasından sağa girilir. ilk ışıklardan sola dönülür.Yaklaşık 1 km sonra Doğuş Otomotivi geçince karşınıza gelen TOSB tabelasından sağa girilir.TOSB güvenliği geçtikten sonra dönerli kavşaktan soldan yukarı 400m çıkılır.Firmamız TOSB Merkez Binasının karşısında yer almaktadır.

Detaylı Kroki için;

http://www.kanca.com.tr/images/banner/ContactMap_buyuk.jpg

Ankara istikametinden Tem Otoyolu ile ulaşım

Tem Ankara-İstanbul istikametinde Kocaeliden İstanbul istikametine yaklaşık 50 km gidildikten sonra Şekerpınar-Çayırova sapağından çıkılır. Gişeler geçildikten 200m sonra köprülü kavşağın ikinci çıkışından girerek, ilk ışıklardan sola dönülür.Yaklaşık 1 km sonra Doğuş Otomotivi geçince karşınıza gelen TOSB tabelasından sağa girilir.TOSB güvenliği geçtikten sonra dönerli kavşaktan soldan yukarı 400m çıkılır.Firmamız TOSB Merkez Binasının karşısında yer almaktadır.

Detaylı Kroki için;

http://www.kanca.com.tr/images/banner/ContactMap_buyuk.jpg

Ankara istikametinden E-5 ile ulaşım

Kocaeliden İstanbul istikametine yaklaşık 50 km gidilir ve Gebze ve Eskihisar Feribot sapağı geçildikten sonra Yenimahalle-İstanbul-Ankara tabelasından sağa dönülür.5 km ilerledikten sonra otobandan önce son çıkış olan Şekerpınar / Gebze Organize Sanayi Bölgeleri tabelasından sağa girilir. ilk ışıklardan sola dönülür.Yaklaşık 1 km sonra Doğuş Otomotivi geçince karşınıza gelen TOSB tabelasından sağa girilir.TOSB güvenliği geçtikten sonra dönerli kavşaktan soldan yukarı 400m çıkılır.Firmamız TOSB Merkez Binasının karşısında yer almaktadır.

Detaylı Kroki için;

http://www.kanca.com.tr/images/banner/ContactMap_buyuk.jpg